Yükseltepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Yükseltepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Yükseltepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi Keçiören ; %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Bunu sonucu olarak sizi bekletmeden bölgenizde çalışan mobil servisimize yönlendiriyoruz. Hızlı servis alıp aynı gün içerisinde Sorunlarınızın çözülmesini sağlıyoruz. Sorunlarınızın çözümü için bizi arayın.

En yakın Demirdöküm kombi tamir servisi

Keçiören bölgesinde hizmet veren Demirdöküm servisiyiz. Hem lokasyon olarak Keçiören ‘de yer almamız, gerekse Keçiören bölgesinde daimi olarak dolaşan mobil servislerimiz size en hızlı ve hesaplı hizmeti sunacaklardır. Kombinizde arızalı kart ve parçaların değişimi ve tamirini de yapıyoruz. Ayrıca tamir edilen değişene parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Bizi tercih nedenlerinizden de bahsetmek istiyoruz:

✅ Kombi Tamiri ✅Kombi Bakımı ✅Petek (Radyatör) temizliği ✅Garantili hizmet ✅ Hızlı servis ✅Uygun fiyat garantisi ✅ 7/24 Çağrı merkezi

 

Kombi Servisi Yükseltepe ‘de

Yükseltepe civarında tesisatçı mevcut ancak kombi tamiri konusunda sıkıntı yaşadığınızı fark ettik. Bu sebeple de Yükseltepe’de bulunan servis sayımızı artırdık. Gezici servislerimiz her gün mutlaka evinizin yakınından geçmektedir. Mobil servislerimiz ayrıca Kuşcağız, Ufuktepe, Sanatoryum caddesi, Esertepe civarında yoğun olarak çalışmaktadır. Yükseltepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi olarak size daha yakınız ve sizi önemsiyoruz.

 

Bu arada Keçiören ilçesinde her mahalle ve semte servis hizmeti veriyoruz. Ancak yine de bu semtlerden  bazıları saymamız gerekirse işte onlar ve en çok rağbet gören hizmetler:

Aktepe kombi bakımı, Ufuktepe kombi bakım ve petek temizliği hizmeti daha fazladır. Etlik ayvalı mahallesi kombi tamiri, Esertepe kombi tamir, Keçiören incirli mahallesinde kombi tamiri, petek temizliği ve bakımları, Keçiören Tepebaşı kombi temizliği ve tamiri, Keçiören Kuşcağız kombi tüm bakımları, Sanatoryum caddesi kombi tamir ve bakımları yaptık. Dediğimiz gibi biz tüm Keçiören halkına hizmet vermekteyiz. Her türlü sorunlarınızda bizi arayın, danışın.

Ustad

Ustad

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Sosyal Medyada Biz

Sitemizi ve sosyal medyadaki ayak izlerimizi takip edin.

Önceki yazılarımız

Facebook

Alo Servis