Demirdöküm Kombi Nasıl Kullanılır?

Demirdöküm Kombi Nasıl Kullanılır? kalisto

 

Demirdöküm Kombi Nasıl Kullanılır? kalisto yardım

 

Demirdöküm kombi nasıl kullanılır? Bunu bir demirdöküm kalisto ile anlatmaya çalışacağım. Öncelikle kombinizin montajlarının tam olarak bağlı olduğundan emin olun. Gaz açık ve elektrik mevcutsa devam edelim. Daha sonra kombinizin yanında bulunan elektrik şartelini açarak kombinizin üzerindeki küçük ekrandan normal görünüp görünmediğine bakın.

Ancak bunu nasıl? anlarız diye soracak olursanız ekranda ısı dereceleri yanıyorsa normal eğer değilse arıza kodlarını izlemeniz gerekiyor. Ben arıza kodu olan F1-F2 gibi kodları görmediğinizi düşünerek.  Su ısı derecesini ayarlamak için üst taraf ısınma için alttaki düğmeyi seçin. İstediğiniz bir dereceye ayarlayın. En soldaki düğmeden sıcak su yada hem sıcak su hem petek seçeneğinden birini seçin.

Daha sonra sıcak suyu açarak sıcak su gelip gelmediğini test edebilirsiniz. Eğer zaten ısıtma ayarına aldıysanız otomatik yanacaktır. Bunların dışında arıza kodları ile karşılaştığınızda yapabilecekleriniz bellidir. Kombinize elektrik ve gaz geliyor mu? Çünkü genellikle bu ikisi sorun çıkarmaktadır. bunların dışında kombiniz su eksilttiği için yanmıyor olabilir. Bu durumlarda yapılacak tek şey altta bulunan mini vanayı açıp suyu kırmızı seviyenin biraz üzerine alırsanız yeterli olacaktır.

Demirdöküm servis randevu

Bu sorunlar sizi aşıyorsa bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Bize 0312 351 50 55 nolu telefondan yada iletişim kanallarımızı kullanıp ulaşabilirsiniz. Bu arada yan tarafa arıza kodları ve siz yardımcı bıraktığımız resmide inceleyebilirsiniz.

Ustad

Ustad

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Sosyal Medyada Biz

Sitemizi ve sosyal medyadaki ayak izlerimizi takip edin.

Önceki yazılarımız

Facebook

Alo Servis