Bağlum Demirdöküm Servisi

Bağlum Demirdöküm Servisi

Bağlum Demirdöküm Servisi Kombi Tamir Keçiören; Kış geliyor! (winter is coming :) Eskiden olsa mahalleli odun, kömür derdine düşülür ve mahallelerde tatlı bir telaş başlamıştı. Kimi kömür almak için geceden sıraya girer, kimi aldığı odunları kırmak için uğraşırdı. Hatta bu sebeple odun kırma mesleği çıkmıştı. Sırtına bir tane balta asan “Odun kırıyorum, Odunlarınızı kırıyorum” diye bağırıp iş arardı.

Ancak artık ne odun ne kömür gibi bir dert var. Nostaljik anılarımız ne kadar hoş görünse de çok ta hoş değil aslında. Bacalar kışın ortasında çırpılırdı. Evinizin sadece salon kısmı ısınırdı. Diğer odalar buzhane gibi soğuk olurdu. sobanın külü, isi eksik olmazdı. Bu yüzdende her yıl badana boya yapılırdı. İs yapılan boyaları bozar lekelerdi. Şimdi bakmayın soba daha iyi ısıtırdı diyenlere.

Kombi her odanızı eşit ısıtır. Misafir geldiğinde nerde oturur yatar diye telaşa düşmezsiniz. Üstelik kış bittiğinde is dolu soba bacalarını çırparak ellerinizi ve evinizi kirletmezsiniz. Ancak yine de kış başladığında yapmanız gereken bir iş var.

Bağlum Demirdöküm Kombi Bakım Zamanı

Sizi kış mevsiminde bu kadar rahat ettiren yuvanızı ısıtan, hatta sıcak su kaynağınıza bakma zamanı da gelmiştir. Bunun için yapmanız gereken çok bir şey yok. Keçiören bölgesindeki en iyi servisi arayacaksınız.  Sizi zahmetten kurtaralım 0312 351 50 55 Nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayıp bakım randevunuzu yaptırın. Diğer iletişim bilgileri için iletişim bölümünden erişebilirsiniz.

Bağlum Demirdöküm Kombi Tamir Keçiören deki en hızlı ve en hesaplı servistir. Bizi aradığınızda zaten buna şahit olacaksınız. Demirdöküm kombiler sağlamlığı ve bol yedek parçasıyla öen çıkan bir cihazdır.

 Keçiören Kombi Tamir Servisi

Kombiler elektro mekanik cihazladandır. Yani hem elektronik, hem de mekanik parçalar içerir. Bu sebeple nasıl bir arabaya periyodik bakım her yıl yapılıyorsa aynı şekilde kombiye de yapılmalı. Ama bazen her ne kadar bakım yapılsa da bozula biliyor. Bozulduğunda kullanıcının yapabileceği belli kontroller mevcuttur. Bunları sıralayalım:

  1. Kombinizde su seviyesi normal mi? Kontrol edin.
  2. Evinizde gaz açık mı? Ocağınızı gazlıysa yakarak kontrol edin.
  3. Kombi şarteliniz açık mı? kombinin yanında bulunur
  4. Evinizde elektrik var mı? ışıkları yakarak kontrol edin. Ancak bunlar tamam olmasına rağmen kombiniz çalışmıyorsa bize haber verin. Keçiören kombi tamir servisi çağrı merkezimizi arayın 0312 351 50 55 randevunuz verildiği gün içerisinde yapılma şansı varsa tarafınız bilgi verilecektir.

Elektrik ve Doğal gaz Tasarrufu Nasıl Olur?

Demirdöküm kombinizin bakımı yapıldı. Güle güle kullanın. Ancak bakım ve elektrik, doğal gaz tasarrufu konusunda ne gibi bir bağlantı var? diye bir soru aklınıza gelmiştir. bunun açıklaması aslında çok basittir. Bildiğiz gibi kombi yeni alındığında ve petekler bağlandığında çok iyi bir ısınma sağlarken yıllar içinde performansın düştüğüne şahit oldunuz.

Bağlum Demirdöküm Servisi

Bakım sonrası aynı şekilde sınma sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü kombiniz  elektro mekanik bir alettir. Kombi içerisinde bulunan devir daim pompası paslanmış ve korozyona uğramış bir kanaldan su akışı yapıyorken. Demirdöküm kombi Bakım sonrası ısınan suyu temizlenmiş rahat bir ortamdan çevirmesi daha kolay olacaktır.

Peki tasarrufu sağlayan nedir? Ortamı daha hızlı ısıtan bir kombi dinlenmeye başlar. Siz sıcak ortamın tadını çıkarırken kombiniz dinlenir. Bu dinlenme süresinde gaz harcamayıp gaz tasarrufu sağlarken elektrik kullanmayıp elektrik faturanızı da kabartmayacaktır.

Bu arada Keçiören ilçesinde her mahalle ve semte servis hizmeti veriyoruz. Ancak yine de bu semtlerden  bazıları saymamız gerekirse işte onlar ve en çok rağbet gören hizmetler:

Aktepe kombi bakımı, Ufuktepe kombi bakım ve petek temizliği hizmeti daha fazladır. Etlik ayvalı mahallesi kombi tamiri, Esertepe kombi tamir, Keçiören incirli mahallesinde kombi tamiri, petek temizliği ve bakımları, Keçiören Tepebaşı kombi temizliği ve tamiri, Keçiören Kuşcağız kombi tüm bakımları, Sanatoryum caddesi kombi tamir ve bakımları yaptık. Dediğimiz gibi biz tüm Keçiören halkına hizmet vermekteyiz. Her türlü sorunlarınızda bizi arayın, danışın.

Ustad

Ustad

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Sosyal Medyada Biz

Sitemizi ve sosyal medyadaki ayak izlerimizi takip edin.

Önceki yazılarımız

Facebook

Alo Servis