Aktepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi olarak size komşuyuz.  Bu durum bize servis olarak ne kadar hız kazandıransa dahi gezici servislerimiz daha hızlı hizmet verir. Çünkü çağrı merkezimize ulaşan telefonlarınız en yakınınızda bulunan birime iletiyoruz. Bu sayede size daha kısa zamanda ulaşarak soğuk kış günlerinde sizi saatlerce bekletmiyoruz. Bizi arayın Çağrı merkezi numaramız “0312 351 50 55” Keçiören Aktepe Demirdöküm Kombi Tamir Servisi.

Aktepe Kombi Bakım Servisi

Ayrıca parça değişimlerinden önce değişecek parça nedir, size maliyeti ne kadar olacak şeklinde onayınız alındıktan sonra kombinizin parçası değişir. Tüm bunların yanında kış bastırmadan periyodik bakımlarınızı yaptırdıysanız endişe edecek bir sorun yok kışı rahat geçirebilirsiniz. Ancak kış bakımız henüz yapılmadıysa bu konuda yanınızdayız.

Çünkü hala zamanınız var. Havalar hala iyi gidiyorken yapılacak bakamın size fazlasıyla yararı sağlayacaktır.

Aktepe Kombi Tamiri

Demir döküm kombiniz yapılan tamir ve bakımlardan sonra daha iyi çalışacaktır. Bunun sebebi zaman içerisinde oluşan korozyondur. Kombinin maksimum performans göstermesini istemeyen yoktur. Ancak bakımların çok önemsenmemesi yada ihmal edilmesi sonucunda fark etmediğiniz kayıplar olmaktadır. Her yıl içerisinde dolaşan suyun içerisindeki bazı minerallerin sertleşerek yüzeylere tutunması bir sorundur.AKTEPE kombi tamir servisi keçiören

bu sorun zaman içeresinde artarak devam eder. Bazı durumlarda filtre bu maddeleri tutarken çoğu durumda en gel olamaz. Bu durum petek (radyotör) içlerinde suyun geçişini yavaşlatır. Petek altlarında yada halkımızın diliyle eteklerde ısınmama gibi sorunlar oluşturur.

Doğal gaz Tasarrufu Nasıl Olur?

Demirdöküm kombinizin bakımı yapıldı. Güle güle kullanın. Ancak bakım ve doğal gaz tasarrufu konusunda ne gibi bir bağlantı var? diye bir soru aklınıza gelmiştir. bunun açıklaması aslında çok basittir. Bildiğiz gibi kombi yeni alındığında ve petekler bağlandığında çok iyi bir ısınma sağlarken yıllar içinde performansın düştüğüne şahit oldunuz.

Bakım sonrası aynı şekilde sınma sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü kombiniz  elektro mekanik bir alettir. Kombi içerisinde bulunan devir daim pompası paslanmış ve korozyona uğramış bir kanaldan su akışı yapıyorken. Demirdöküm kombi Bakım sonrası ısınan suyu temizlenmiş rahat bir ortamdan çevirmesi daha kolay olacaktır.

Peki tasarrufu sağlayan nedir? Ortamı daha hızlı ısıtan bir kombi dinlenmeye başlar. Siz sıcak ortamın tadını çıkarırken kombiniz dinlenir. Bu dinlenme süresinde gaz harcamayıp gaz tasarrufu sağlarken elektrik kullanmayıp elektrik faturanızı da kabartmayacaktır.

Bu arada Keçiören ilçesinde her mahalle ve semte servis hizmeti veriyoruz. Ancak yine de bu semtlerden  bazıları saymamız gerekirse işte onlar ve en çok rağbet gören hizmetler:

Aktepe kombi bakımı, Ufuktepe kombi bakım ve petek temizliği hizmeti daha fazladır. Etlik ayvalı mahallesi kombi tamiri, Esertepe kombi tamir, Keçiören incirli mahallesinde kombi tamiri, petek temizliği ve bakımları, Keçiören Tepebaşı kombi temizliği ve tamiri, Keçiören Kuşcağız kombi tüm bakımları, Sanatoryum caddesi kombi tamir ve bakımları yaptık. Dediğimiz gibi biz tüm Keçiören halkına hizmet vermekteyiz. Her türlü sorunlarınızda bizi arayın, danışın.

 

Alo Servis